AKTUALNOŚCI

InteriCAD T6 - Odkryj prawdziwą przyjemność z projektowania wnętrz

Program posiada pełną funkcjonalność niezbędną do wykonania projektu. Jako narzędzie szybkie, intuicyjne i kompleksowe odpowiada na wszelkie potrzeby osób zawodowo zajmujących się projektowaniem wnętrz. Złożony jest z trzech platform, które zawierają dedykowane moduły i zaawansowane możliwości. Dodatkowo InterICAD T6 uzupełniono o innowacyjne narzędzia, służące do komunikacji z klientem.

Dzięki zastosowaniu w programie parametrycznych obiektów, takich jak m.in.: ściany, drzwi, okna czy sufity, program znacznie przyśpiesza i ułatwia budowę struktury dowolnych pomieszczeń. Platforma Virtual Reality umożliwia płynne poruszanie się po wykreowanej przestrzeni. Co ważne, system posiada rozbudowaną bazę modeli 3D polskich producentów mebli i akcesoriów wyposażenia wnętrz. Zadbano również o funkcję importowania modeli spoza środowiska InteriCAD – możliwe jest używanie obiektów stworzonych dla programu AutoCAD, 3ds Max czy też SketchUp. Zaawansowany system symulacji światła wewnętrznego Smart Light oraz dwa wbudowane silniki renderujące sprawiają, że wizualizacje wykonane w programie wyglądają fotorealistycznie.

Z punktu widzenia projektanta wnętrz niezwykle ważne jest, aby program do aranżacji łazienki czy kuchni posiadał zaawansowane funkcje wstawiania i modyfikacji płytek. Dzięki specjalnemu modułowi Ceramic, w InteriCAD T6 wystarczy tylko kilka kliknięć, aby stworzyć skomplikowany układ płytek, zmienić ich tekstury czy też uzyskać ich fotorealistyczną wizualizację. Innym bardzo przydatnym dodatkiem jest moduł kuchenny, który umożliwia wykonanie całej zabudowy kuchennej bazującej na meblach skrzyniowych.

Program zapewnia szybkie tworzenie kompletnej dokumentacji technicznej, w tym także rzutów koncepcyjnych. Wbudowana biblioteka symboli graficznych pozwala dokładnie oznaczyć wszystkie umieszczone w projekcie instalacje. Oprócz rysunków architektoniczno-budowlanych możemy również rozwinąć widoki ścian, podłóg i sufitów wraz z okładzinami. InteriCAD T6 tworzy ilościowe raporty zużytych materiałów oraz kosztorysy.

Na uwagę zasługują również dodatkowe aplikacje, które mają za zadanie podnieść jakość oraz efektywność komunikacji projektantów z klientami. Panoramy 360° to unikalny system, dzięki któremu w ciekawy i całkowicie interaktywny sposób zaprezentujemy gotowe wizualizacje wnętrz. Aplikacja dedykowana jest na urządzenia mobilne – smartfony i tablety. Drugim rozwiązaniem jest iScan, czyli nowatorski system służący do prezentacji projektów wnętrz w różnych aranżacjach. Dzięki zaawansowanej technologii renderingu, umożliwia błyskawiczne przedstawienie klientowi pełnej gamy dostępnych materiałów wykończeniowych.

Więcej informacji:
www.intericad.pl
e-mail: kontakt@intericad.pl
tel. 12 428 51 47, tel. kom. 512 094 835
REKLAMA W STREFIE PŁYT