AKTUALNOŚCI

KD Max 6.0 z biblioteką dekorów płyt laminowanych i blatów roboczych KronospanKompletny projekt i wizualizacja kuchni w 15 minut.


KD Max 6.0 pozwala znacząco przyśpieszyć proces projektowania. Otóż przygotowanie kompletnego projektu kuchni tzn. narysowanie dowolnego kształtu pomieszczenia, wstawienie mebli i akcesoriów z biblioteki obiektów, wprowadzenie niezbędnych poprawek oraz stworzenie fotorealistycznej wizualizacji( wraz z kompletną dokumentacją projektową), zajmuje zaledwie ok. 15 minut.
Warto podkreślić, że dokumentacja projektowa wraz z kompletną listą materiałową i całościową wyceną generowane są w pełni automatycznie. Dodatkowo dzięki specjalnemu modułowi Max Rozkrój program umożliwia rozkrój wszystkich szafek oraz precyzyjne rozpisanie ich wraz z półkami na poszczególne formatki.

Nowe innowacyjne narzędzia i możliwości prezentacji.

Najnowsza wersja KD Max została wyposażona w liczne innowacyjne narzędzia oraz funkcje, które znacznie ułatwią zarówno proces projektowy, jak również komunikację z klientem.

Program zyskał m.in.: drugi silnik renderujący Photon pozwalający na tworzenie jeszcze bardziej realistycznych wizualizacji, zaawansowany moduł układania płytek, dostęp do obszernej biblioteki modeli on-line, możliwość klonowania obiektów z gotowych scen, funkcję automatycznego tworzenia zabudowy kuchennej oraz opcję przycinania skosem szaf wnękowych, frontów i korpusów.
Użytkownicy KD Max 6.0 otrzymają również do dyspozycji nowe możliwości prezentacji swoich projektów. Dzięki aplikacji Panoramy 720° w połączeniu z technologią okularów VR, możliwe jest odbycie wirtualnego spaceru po wszystkich stworzonych w programie KD Max pomieszczeniach.
Aplikacja iMeasure – błyskawiczny i precyzyjny pomiar pomieszczenia.

Prawidłowy obmiar pomieszczenia to jeden z najważniejszych etapów projektowania kuchni. Twórcy KD Max, aby wyeliminować ryzyko popełniania błędu, stworzyli mobilną aplikację iMeasure. Pozwala ona na szybkie i intuicyjne stworzenie zarysu dowolnego pomieszczenia (ściany, sufit, drzwi, okna) oraz automatyczne wczytanie jego realnych wymiarów za pomocą dalmierza laserowego. Uzyskane dane można łatwo zaimportować do programu KD Max, a następnie kontynuować projektowanie. Aplikacja jest dostepna na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android.

Ogromna biblioteka obiektów on-line

Dużym atutem KD Max 6.0 jest bezpłatna i na bieżąco aktualizowana biblioteka on-line, zawierająca tysiące modeli i tekstur. Projektanci znajdą w niej wszystkie potrzebne elementy wyposażenia wnętrz, oferowane przez polskich i europejskich producentów, m.in.: meble( kuchenne, łazienkowe, salonowe), fronty, uchwyty, akcesoria, urządzenia AGD oraz tekstury. Warto wspomnieć o ogromnej liczbie płyt meblowych, w tym 234 teksturach płyt laminowanych oraz blatów z najnowszej kolekcji Kronospan.Więcej informacji: www.kdmax.pl e-mail: info@kdmax.pl
tel. 12 430 04 16, tel. kom. 506 043 811

REKLAMA W STREFIE PŁYT