PŁYTA MULTICORE

OPIS PRODUKTU
Produkt Multicore
wyróżnia się spośród innych laminatów HPL zastosowaną technologią produkcji. Zamiast standardowych papierów rdzeniowych w kolorze brązowym wykorzystywane są papiery kolorowe. Dzięki możliwości wyboru dekoru płyty i jej krawędzi, Multicore stwarza możliwość zaprojektowania unikalnego wnętrza.

Krono Multicore to płyta laminatu wysokociśnieniowego HPL. Zapewnia wysoką funkcjonalność i estetykę przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Po frezowaniu krawędź Multicore nie wymaga dodatkowego oklejania czy lakierowania.

Laminaty jednostronne (np. dekor biały z białym rdzeniem) eliminują konieczność dodatkowej obróbki mającej na celu zamaskowanie ciemnego paska na krawędzi oklejonej płyty. Można dzięki temu uzyskać niemal niewidoczne połączenie laminatów na powierzchni i krawędzi płyty.

Płyty dwustronne wykorzystywane są nie tylko jako blaty, ale również i korpusy do produkcji szerokiej gamy mebli. Grubość płyty HPL (od 4 do 40 mm) daje pełną możliwość wykorzystania atutów kolorowego rdzenia. Popuszczając wodze fantazji można stworzyć niepowtarzalny przekrój płyty, a tym samym całego mebla – jedynym ograniczeniem jest wymóg symetryczności wzoru na przekroju płyty.ZASTOSOWANIE

- konstrukcje do produkcji mebli: sklepowych, łazienkowych, biurowych, laboratoryjnych, łóżek szpitalnych,
- blaty w meblach: kuchennych, biurowych, laboratoryjnych, konferencyjnych, restauracyjnych,
- samodzielne konstrukcje w budownictwie przemysłowym: zabudowa pomieszczeń, okładziny ścian, balustrady schodów, kabiny sanitarne, szafki basenowe.


KOLORYSTYKA

Na powierzchni Multicore można umieścić dowolny wzór z kolekcji Krono Compact lub wydruk cyfrowy. 

Rdzeń laminatu jednostronnego jest jednolity, w wybranym kolorze, natomiast dla płyty dwustronnej należy pamiętać o symetryczności kolorów rdzenia.

Dostępne tylko w „Kronospan HPL” Sp. z. o.o., Pustków - http://www.kronospan-hpl.pl/

FORMATY I LOGISTYKA

FORMAT STANDARDOWY - 3050 x 1300
GRUBOŚĆ [mm] SZTUK W PALECIE PALET NA TIR
6 32 20
8 25 16
10 20 13
12 15 10

 

UKŁAD RDZENIA

UWAGA: Zdjęcia dekorów w katalogu mają charakter wyłącznie poglądowy i mogą nieznacznie różnić się od faktycznego koloru produktu. Tutaj prezentowany jest jedynie fragment całości płyty, który nie odzwierciedla całego dekoru. Producent może wprowadzić zmiany kolorów, wzornictwa i wymiarów.

REKLAMA W STREFIE PŁYT