STREFA PŁYT: GRASSHOPPER

GRASSHOPPER

ul.Partyzantów 2b
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
woj. małopolskie, Polska

tel.: 695 830 478
fax: (33) 87 21 023

http://www.grass-hopper.pl
kalwaria@strefaplyt.pl

 

O FIRMIE

Firma GRASS-HOPPER Polska jest jednym z czołowych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją akcesoriów meblowych oraz elementów wyposażenia wnętrz. Firma kładzie nacisk na innowacyjność rozwiązań do produkcji mebli oraz wysoką jakość i nowoczesne wzornictwo. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych systemów informatycznych i zorientowaniu na klienta, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym potrzebom.

Stale poszerzana oferta, jak i współpraca z wiodącymi dostawcami na rynku światowym (Hettich, Blum, PEKA, FGV, Italiana Ferramenta, Unionplast) sprawia, iż mamy największy,wybór akcesoriów meblowych na rynku polskim. Firma zajmuje się również produkcja systemów aluminiowych i szklanych stosowanych w nowoczesnych meblach i wnętrzach. Grass-Hopper Polska jest pierwszym w branży meblowej producentem szkła laminowanego z grafiką, które jest nowatorskim rozwiązaniem w przemyśle meblowym w skali światowej. Wizualizacje i zastosowania tej technologii pokazane są na naszej stronie: www.szklolaminowane.com. Firma świadczy również usługi cięcia i okleinowania płyt meblowych, obróbki CNC oraz produkcji gotowych szafek, przy zastosowaniu niemieckiego systemu IMOS. To rozwiązania gwarantuje najszybsza realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny. System Imos to oprogramowanie, które umożliwia zarówno projektowanie mebli jak i optymalizuje rozkrój płyt meblowych, umożliwia wykonanie wszystkich niezbędnych odwiertów pod akcesoria, oraz kompletację komponentów. A dzięki interfejsowi, który jest dostępny przez Internet, te wszystkie operacje można robić praktycznie z każdego miejsca. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu możliwe jest skrócenie czasu produkcji mebli aż o 50%.

Podstawowe funkcje programu:
- projektowanie szafek z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dostępnych na rynku,
- rozrys i rozpis elementów do zamówienia w programie CAD,
- integracja oprogramowania maszyn z oprogramowaniem CAM,
- wykonanie na CNC odwiertów montażowych,
- pod zastosowane komponenty.

System IMOS eliminuje również wszelkie możliwe pomyłki klienta i daje możliwość wizualizacji zamówionych szafek przed produkcją a także szczegółową kalkulację oraz możliwość przygotowania przez interfejs internetowy oferty dla klienta detalicznego.
REKLAMA W STREFIE PŁYT