AKTUALNOŚCI

100 punktów sieci Strefa Płyt – uroczysta Gala w Szczecinku

W drugim dniu targów Hausmesse odbyła się uroczysta Gala sieci Strefa Płyt, podczas której wyróżnione zostały najprężniej rozwijające się firmy oraz uroczyście podpisano 100 umowę przystąpienia do projektu Strefa Płyt. W Gali udział wzięli właściciele firm, ich pracownicy oraz potencjalni kandydaci zainteresowani otwarciem kolejnych punktów.

 

Przypomnijmy krótko ideę projektu. Strefa Płyt to projekt franczyzowy oparty o wyspecjalizowane firmy działające pod wspólną marką i tworzące jednolitą sieć sprzedaży materiałów do produkcji mebli oraz zapewniające profesjonalne usługi stolarskie. Sieć w ciągu 9 lat urosła do rangi ogólnopolskiej sieci sprzedaży liczącej dziś 100 firm na terenie całej Polski. Pierwsza umowa została podpisana z firmą Marecki w Katowicach. Pan Marek Ruszkiewicz, właściciel firmy otrzymał pamiątkową statuetkę a dziś tak wspomina tamten dzień: „Podpisując wówczas umowę nie liczyłem, że projekt aż tak się rozwinie. Sądziłem, że będzie to góra kilkanaście punktów w całej Polsce, dlatego cieszę się, że podjąłem okazuje się słuszną decyzję i dziś prowadzę działalność pod znaną na rynku marką Strefa Płyt, jedyną taką siecią w branży stolarskiej.” 

 

Podczas Gali została uroczyście podpisana 100 umowa franczyzową  z firmą „Grześkowiak” połączona zarazem z uroczystym otwarciem nowego punktu, mieszczącego się tuż przy obiektach targów Hausmesse, przy ul. Pilskiej 2a w Szczecinku. 

 

 

 

 

 

Gwarantem sukcesu całego projektu, jak również każdego punktu z osobna jest stabilna współpraca oparta na podstawowych filarach będących częścią platformy biznesowej. Sukces możliwy jest wówczas, gdy Franczyzobiorca spełnia założenia i cele projektu. Podczas Gali mieliśmy ogromną przyjemność wyróżnić firmy, które naszym zdaniem wzorcowo spełniaj założenia projektu. Nagrody oraz statuetki „Żubry Platformy Biznesowej” otrzymały następujące Strefy Płyt: 

 

- w kategorii Sprzedaż  - za najbardziej dynamiczny rozwój sprzedazy w 2016/2017

Oddziały ABO oraz Oddziały SABO 

 

- w kategorii Serwis - za realizację zamowień z zachowaniem wysokiej jakości i terminowości

Stolares Wysoka Głogowska i Dobry Stolarz Kłodzko 

 

- w kategorii Logistyka - za prowadzenie optymalnej polityki magazynowo-dystrybucyjnej

B-Krang opole i Cisan Sanok 

 

- w kategorii  Ekspozycja - za utrzymywanie przyjętego standardu wizualizacji punktu sprzedaży

Intar Olsztyn i Perfekt Meble Jelenia Góra 

 

- w kategorii Marketing – za aktywną promocję Strefy Płyt w regionie

Fimal Słupsk i Metalmex Poznań

 

- specjalne wyróżnienie za największe inwestycje i rozwój firmy otrzymała Strefa Płyt MAGO w Łodzi 

 

Strefa Płyt jest przedsięwzięciem stanowiącym celną odpowiedź na rosnące wymagania i potrzeby rynku usług meblarskich i stolarskich, który musi dziś sprostać coraz bardziej wymagającym potrzebom konsumentów. Dynamiczny rozwój projektu Strefa płyt to jeden z priorytetowych obszarów naszej strategii. Planujemy stworzyć sieć liczącą docelowo 200 punktów w całym kraju.  Aktualne tempo rozwoju to ogromny sukces całego projektu, ale przede wszystkim każdego Franczyzobiorcy z osobna. Przemyślana strategia przynosi oczekiwane efekty. Generujemy stabilne przychody, co umożliwia partnerom rozwój w ramach sieci oraz inwestycje w kolejne projekty. 

 

Zapraszamy do współpracy nowych Franczyzobiorców

 

 

 

 

 

 

REKLAMA W STREFIE PŁYT