AKTUALNOŚCI

O innowacyjnym designie i innowacjach w meblarstwie

110 przedstawicieli Strefy Płyt miało okazję zdobyć nowe doświadczenia podczas szkolenia pn. „innowacyjny design i innowacje w meblarstwie”, zorganizowanego 16 i 17 lutego br., w Kronospan Design Center.

Klienci i Pracownicy Stref Płyt, a także projektanci mebli, wnętrz i architekci wzięli udział w jednym z siedmiu zaplanowanych w tym roku szkoleń. Celem takich spotkań jest dostarczenie wiedzy i zainteresowanie osób wyznaczających trendy w meblarstwie i budownictwie ofertą produktów Kronospan. Zaprezentowano szeroką ofertę płyt meblowych KronoDesign, płyt budowlanych KronoBuild, paneli KronoOriginal oraz płyt HPL KronoArt. Ponadto, po raz pierwszy na tego typu spotkaniu, o swoich znanych rozwiązaniach i nowych kolekcjach opowiedziały firmy z branży meblarskiej:

Hettich – z zakresu akcesorii meblowych, o systemach szuflad, zawiasach oraz systemach do drzwi przesuwnych

GTV – z zakresu akcesorii meblowych, systemów przesuwnych, o komponentach do drzwi przesuwnych, najnowszych rozwiązaniach GTV w zakresie udostępnienia brył w 3D produktów w bazie Top Solid Wood i Woodwork

Blanex – z zakresu klejów kontaktowych, PVaC, EVA, środków czyszczących ręcznych i maszynowych

Salag – z zakresu listw przyblatowych i przypodłogowych, uszczelek meblowych, rolet meblowych, obrzeży, list progowych i przypodłogowych.

Uczestnicy przyznawali, że takie warsztaty stwarzają niepowtarzalną okazję do wymiany wiedzy nt. najnowszych trendów we wzornictwie czy popularnych rozwiązań w technologii produkcji.

Dodatkowym elementem szkolenia była wizyta w zakładzie produkcyjnym, zwiedzanie poszczególnych wydziałów: lakierni, wydziału MDF, Płyt Wiórowych, laminowania płyt KT. Podczas takich warsztatów można zapoznać się z nowymi propozycjami producentów, opiniami ekspertów oraz wymienić się doświadczeniami z zakresu aranżacji i projektowania.
Kolejne szkolenia już w marcu i kwietniu.

REKLAMA W STREFIE PŁYT