AKTUALNOŚCI

Schilsner - nowy dostawca kwalifikowany sieci Strefa Płyt

Spander to marka firmy Schilsner dedykowana do kolekcji płyt meblowych Kronospan, która oferuje Państwu obrzeża meblowe oraz zaślepki w technologii ABS.

Standardowe wymiary cięć to: 22/05, 22/08, 22/2, 28/2, 32/2, 43/2, 43/08, 65/2. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, marka Spander daje możliwość realizacji cięć niestandardowych w rozmiarach od 10 do 410 mm.

Innowacyjne metody Schilsner

To co wyróżnia obrzeża meblowe Schilsner na tle konkurencji, to odejście od powszechnej metody dopasowywania obrzeża do płyty meblowej, który w dużej mierze polega na dopasowywaniu dekoru płyty z istniejącego już wzornika obrzeży. Taki model dopasowywania niesie za sobą pewne ograniczenia, nie zawsze dekor czy struktura będą idealnie zgrane, a o to przecież chodzi. Schilsner do każdego modelu płyty podchodzi indywidualnie i pod każdy z nich uruchamia moce produkcyjne tworząc obrzeża dedykowane gdzie w myśl trzech zasad produktowych: dekor, struktura i nazwa obrzeża są zawsze takie same jak na płycie – bez żadnych wyjątków. Warto dodać, że wszystkie obrzeża ABS mają swoje uzupełnienie w zaślepkach meblowych, często niezbędnych do maskowania wkrętów czy konfirmantów. Standardowa średnica zaślepi meblowe to 14 mm, na zamówienie klienci mogą wybrać średnicę 20 mm. Oferowane zaślepki są produkowane z tego samego dekoru co obrzeża.

Nowy Dostawca Kwalifikowany

Od maja tego roku związaliśmy się ścisłą współpracą z firmą Kronospan jako Dostawca Kwalifikowany salonów Stref Płyt. Dobre relacje z klientami to nasz priorytet i podstawa dobrej współpracy, dlatego też w całej Polsce mamy aktywnych Menadżerów Regionów oraz Przedstawicieli Handlowych do Państwa dyspozycji. Z wieloma salonami Stref Płyt już współpracujemy, ale zachęcamy do zapoznania się z ofertą pozostałe salony. WSPÓŁPRACA Nowy Dostawca Kwalifikowany

SCHILSNER INDUSTRY GROUP Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 77, 51-317 Wrocław
ww.schilsner.pl

REKLAMA W STREFIE PŁYT