KLUB STREFY PŁYT: REJESTRACJA

Kategoria *

Imię *
Nazwisko *
Firma - nazwa
Firma - NIP
Ulica *
Numer *
Kod pocztowy *
Miasto *
Telefon
Telefon komórkowy *
Partner Strefy Płyt
E-mail *
Powtórz e-mail *
Hasło *
6 - 20 znaków.
Powtórz hasło *

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Kronospan Polska sp. z o.o. z siedzibą w  Szczecinku (78-400) przy ul. Waryńskiego 1.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych, to do Twojej dyspozycji jest adres e-mail: strefaplyt@strefaplyt.pl.

Dane zbierane są w celach marketingowych, w tym analitycznych i profilowania, które służy temu by dostarczać Ci wyłącznie intersujące Cię informacje.

Na jakiej podstawie i jak długo będziemy wykorzystywać Twoje dane?
Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”). Dane będą w naszym posiadaniu do momentu wycofania przez Ciebie zgody.
W przypadku profilowania, które służyć będzie dopasowaniu naszych usług do Twoich preferencji, podstawą przetwarzania jest prawnie usprawiedliwiony cel Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Dane będą przez nas wykorzystywane w tym celu do momentu złożenia przez Ciebie sprzeciwu.    

Komu możemy przekazać dane?
Dane będą przekazane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie (np. agencjom marketingowym, Partnerom Strefy Płyt) oraz podmiotom z grupy Kronospan, ale tylko w celu i zakresie niezbędnym dla realizacji usługi.

Jakie przysługują Ci prawa w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych?
Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, dlatego możesz ją w każdym momencie wycofać, i nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed wycofaniem. W razie realizacji jednego ze swoich praw wyślij e-mail na adres: strefaplyt@strefaplyt.pl.
Podanie danych jest w pełni dobrowolne.

Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uznasz, że przetwarzając Twoje dane osobowe naruszamy przepisy RODO, masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę na:

REKLAMA W STREFIE PŁYT