OPERATORZY: MEBLOLUX

INFORMACJE O OPERATORZE

MEBLOLUX Sp. J. Wojciech Jóźwina, Zbigniew Gębała jest przedsiębiorstwem handlowo – usługowym działającym w branży materiałów  do produkcji mebli i akcesorii meblowych. Firma MEBLOLUX Sp. J. rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku, od tamtego czasu prężnie się rozwija, obecnie posiada ugruntowaną pozycję na lubelskim rynku stając się główną bazą zaopatrzeniową dla producentów mebli.

Siedziba firmy mieści się w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej 59 znajduje się tam biuro obsługi Klienta i hurtownia. Firma posiada również filię w Zamościu przy ul. Lipowej 4. W każdym z oddziałów firma posada bogaty asortyment płyt z kolekcji Kronospan, dopasowane do kolekcji obrzeża, blaty robocze, okucia meblowe renomowanych firm: Blum, Sevroll, Nomet, Gamet, Zobal, fronty, oświetlenie. Ofertę uzupełniającą stanowią płyty OSB.

MEBLOLUX Sp. J. zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Poprzez ekspozycję w salonach sprzedaży w atrakcyjny sposób prezentowane są zastosowania towarów które znajdują się w ofercie firmy. 

Regularnie organizowane są szkolenia dla Architektów i Projektantów mebli podczas, których prezentowane są nowości z branży meblarskiej a także innowacyjne rozwiązania.
Firma potrafi zaspokoić bardzo zróżnicowane i wysokie wymagania naszych Klientów, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do nawiązania współpracy.

Kontakt:
Meblolux Sp. J.

ul. Zemborzycka 59
20-445 Lublin
tel. +48 81 441 75 02

REKLAMA W STREFIE PŁYT