STREFA PŁYT: CM CENTRUM MEBLARSKIE

CM CENTRUM MEBLARSKIE

ul.Sandomierska 3
39-200 Dębica
woj. podkarpackie, Polska

tel.: (14) 676 30 58.

Godziny otwarcia
.

debica@strefaplyt.pl

 

O FIRMIE

Firma CM Centrum Meblarskie cieszy się 20 – letnim doświadczeniem w produkcji mebli i innego wyposażenia wnętrz. Od kilku lat sprawnego funkcjonowania na rynku lokalnym została poszerzona działalność o dodatkowy profil usługowo – handlowy: usługi sprzedaży płyt, blatów i akcesoriów meblowych. 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z firmą CM Centrum Meblarskie, działającą na rynku od roku1996. Naszą specjalnością jest sprzedaż szerokiej gamy akcesoriów do produkcji mebli, płyt laminowanych, blatów roboczych, frontów MDF/PVC, wysokiej jakości frontów lakierowanych oraz fornirowanych. 

Od roku 2015 jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Kronospan Strefa Płyt. Jest to przedsięwzięcie, stanowiące celną odpowiedź na rosnące wymagania i potrzeby rynku usług meblarskich. Spełnienie wysokich oczekiwań klientów staje się teraz możliwe dzięki takim punktom sprzedaży, jak CM Centrum Meblarskie w Dębicy. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w handlu. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym firmy Homag i Biesse, zakupionym w 2015 r, co gwarantuje Państwu uzyskanie bardzo wysokiej jakości naszych usług. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, który ceni sobie niepowtarzalny wygląd swoich mebli. Zapraszamy do współpracy projektantów i architektów, gwarantując bogatą ofertę handlową. 

REKLAMA W STREFIE PŁYT