STREFA PŁYT: INTAR WROCŁAW

INTAR WROCŁAW

ul.Bolesława Krzywoustego 88
51-166 Wrocław
woj. dolnośląskie, Polska

tel.: (71) 358 37 20

Godziny otwarcia
pn.-pt: 8:00-16:00

http://www.intar.pl
wroclaw@strefaplyt.pl

 

O FIRMIE

Strefa Płyt INTAR we Wrocławiu oprócz pełnego asortymentu firmy Kronospan (płyty wiórowe laminowane, surowe, HDF, MDF, OSB, płyty na wysoki połysk, blaty robocze, laminaty HPL), posiada w ofercie produkty innych wiodących producentów materiałów dla meblarstwa, takich jak Sevroll (systemy drzwi przesuwnych), Rehau (obrzeża, żaluzje meblowe, blaty mineralne Rauvisio), Blum, Gamet, Nomet (akcesoria meblowe), BRW (fronty meblowe), Sklejka Eko (sklejki liściaste, iglaste, suchotrwałe, wodoodporne, antypoślizgowe i szalunkowe) oraz systemy frontów z aluminium i szkła firmy Zobal.
Oddział Strefa Płyt we Wrocławiu oferuje ponadto usługi cięcia płyt na wymiar oraz okleinowania ich wąskich płaszczyzn. Przyjmuje też zlecenia na obróbkę elementów płytowych na CNC, wycinanie otworów pod zlewy kuchenne, a także wiercenie gniazd na zawiasy puszkowe, zapewniając wysoką jakość oferowanych usług i szybkie terminy realizacji.

INTAR jest firmą handlowo–usługową o prawie dwudziestoletnim doświadczeniu, oferującą szeroki asortyment towarów z branż materiałów do produkcji mebli oraz materiałów budowlanych. Firma jest krajowym liderem w sprzedaży płyt drewnopochodnych dla przemysłu meblarskiego i stolarstwa. Oferuje bogaty asortyment płyt wiórowych - laminowanych i surowych, budowlanych, MDF, OSB, blatów roboczych oraz okuć i akcesoriów meblowych produkcji najbardziej renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Prowadzi również sprzedaż hurtową i detaliczną tych materiałów na terenie całej Polski. Oferta firmy skierowana jest zarówno do dużych zakładów meblarskich i hurtowni, jak i do małych zakładów stolarskich i odbiorców indywidualnych. Zapewnia docinanie płyt na wymiar, oklejanie wąskich płaszczyzn i obróbkę na CNC oraz transport. Sprzedaż materiałów do produkcji mebli, w tym płyt drewnopochodnych, okuć i akcesoriów meblowych, INTAR prowadzi w swoich 8 oddziałach: Ostrowie Wielkopolskim, Sycowie, Kępnie, Dobrodzieniu, Olsztynie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku; sprzedaż materiałów budowlanych realizuje w składzie budowlanym w Ostrowie Wielkopolskim. Firma posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) oraz system zarządzania jakością ISO 9001.
REKLAMA W STREFIE PŁYT