STREFA PŁYT: LAMINAT BIAŁYSTOK

LAMINAT BIAŁYSTOK

ul.Ełcka 39
16-002 Dobrzyniewo Duże
woj. podlaskie, Polska

tel.: (85) 719 73 78
fax: (85) 719-73-79

http://www.laminat.com.pl
bialystok@strefaplyt.pl

 

O FIRMIE

Firma LAMINAT powstała w 1995 roku. Początkowo jej działalność koncentrowała się na sprzedaży płyt wiórowych i akcesoriów meblowych. Stopniowo, w miarę rosnących potrzeb rynku, firma poszerzyła swoją ofertę o kolejne grupy towarowe.

 

Strefa Płyt LAMINAT z siedzibą w Dobrzyniewie Dużym koło Białegostoku oferuje szeroką gamę produktów do wykończenia i dekoracji wnętrz, m.in.płyty meblowe, blaty robocze, parapety, panele podłogowe, drzwi wewnętrzne, panele ścienne na bazie MDF i z PCV, listwy wykończeniowe, obrzeża, okucia i akcesoria meblowe, karnisze oraz środki do pielęgnacji podłóg.

Firma świadczy usługi okleinowania i formatowania płyt meblowych, wykonując również fronty do zabudowy wnętrz z drzwiami przesuwnymi. Własny transport umożliwia realizowanie dostaw bezpośrednio do klienta. Odbyte szkolenia oraz doświadczenie zebrane podczas wielu lat pracy sprawiają, że kadra firmy LAMINAT wyróżnia się profesjonalizmem, wiedzą fachową oraz postawą, która na pierwszym miejscu stawia potrzeby i oczekiwania klientów.

REKLAMA W STREFIE PŁYT