STREFA PŁYT: PERFEKT MEBLE JELENIA GÓRA

PERFEKT MEBLE JELENIA GÓRA

ul.Meblowa 2
58-500 Jelenia Góra
woj. dolnośląskie, Polska

tel.: 075 6495295; 075 8969128

jeleniagora@strefaplyt.pl

 

O FIRMIE

Firma To i Owo/Perfekt Meble powstała 26 czerwca 2006r z inicjatywy dwóch braci Wojciecha i Szymona Bugajskich. Wtedy to właśnie ówczesny właściciel krótko działającego sklepu ogólnobudowlanego złożył propozycje poprowadzenia biznesu. Firma praktycznie startowała od zera, bez kapitału, bez doświadczenia za to z ogromnymi chęciami potwierdzonymi godzinami ciężkiej pracy. Po prawie dziesięciu latach powstało duże przedsiębiorstwo, które skoncentrowało się na branży meblarskiej a z dawnych lat pozostała tylko nazwa.

W 2012 powstała bratnia firma o nazwie Perfekt Meble której zadaniem jest obsługa dużych kontraktów (od 4 lat zaopatrywanie 46 marketów OBI). W chwili obecnej zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem w artykuły meblarskie klientów hurtowych i detalicznych na terenie województwa dolnośląskiego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do obróbki płyt meblowych Piła Schelling FH4 plus okleiniarka IMA Advantage 400L. We wrześniu 2016 r. przeprowadziliśmy się do nowo wybudowanego obiektu o powierzchni 2300m2 i stworzyliśmy markę MEBLOWA2.PL. Do głównych zadań firmy należy kompleksowa obsługa branży meblarskiej począwszy od płyt, blatów, frontów poprzez wszystkie akcesoria niezbędne do produkcji gotowego mebla. Dokładamy wszelkich starań, by korzystający z naszej oferty stolarze, firmy produkcyjno-handlowe jak również klient detaliczny poza potrzebnym produktem otrzymali od Nas fachową poradę i wsparcie techniczne. W naszej ofercie znajda Państwo: Akcesoria meblowe: współpracujemy z renomowanymi producentami takimi jak Blum, Hafele, Rejs, Sevroll, Gtv, Amix, Peka i wiele innych. Płyty i blaty Płyty i blaty meblowe renomawanej firmy Kronospan Fronty meblowe Restol, Karcz, Frontpol, Magura - szeroka gama producentów frontów gwarantuje pełen wybór wzorów, kolorów i rodzajów. Szafy od 2007roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem INDECO. Dzięki temu nasze szafy i drzwi przesuwne zapewniają 100% jakości z 5-letnim okresem gwarancyjnym.

Usługi

Świadczymy profesjonalne usługi cięcia i okleinowania płyt meblowych za pomocą pilarki formatowej Schelling i okleiniarki IMA Avantage 400L Dodatkowo dzięki maszynie CNC jakiekolwiek kształty płyt i blatów nie są dla Nas problemem

Gotowe produkty

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy produkty według indywidualnych ustaleń

Transport

Dysponujemy własnym transportem, co jest gwarancją szybkich i skutecznych dostaw dla naszych stałych klientów

REKLAMA W STREFIE PŁYT